MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

Nestartuje

doktor
2009-01-12 22:37:50
Dnes jsem po 14 dnech chtěl to protáhnout a nechtělo to naskočit /ani to neškytlo/ tak jsem sundal svíčku a skoušel jiskru a nic tak jsem prošel elektriku zda neupadl nějaký drát a vše ok.Prosím o radu v čem je zapopatý pes.Zda je to cívka nebo CDI či něco jiného.Mám ji krátkou dobu a najeto cca 50km tak ji moc neznám.Dík za každou radu. s:oops: icon s:oops: s:oops: icon s:oops:

motorkarrr
2009-01-12 22:38:25
Mozno banalita ale nemas vypnuty neaky prepinac? Na shineray je na pravej strane riaditok a da sa otacat vlavo aj vpravo ,ale motor bezi len ked to je v strede. (neaky bezpecnostny)

Dušanek15
2009-01-12 22:38:46
Tak to je nakonec taková blbost.Jak jsem ji koupil a smontoval tak jsem hned dal novou svíčku NGK a na ní to jezdilo dobře ale nevím proč ale odešla.Dnes jsem dal novou a je vše v pohodě.Dík moc smile87

šíleny max
2009-01-12 22:39:09
zdravym stou svickou jsem mel ten samej problem odesla po par kilometrech a dej si pozor na cervene tlacitko na leve strane riditek pri zamacknutem muzes startovat ale nedava to jiskru asi nejaka pojistka proti startu

martos
2009-01-12 22:39:33
Zdravim, tento isty problem mam aj ja (fiha) (fiha) (fiha) (fiha) tiez mi to nestartuje, len sa snazi ale nic, ptoom mi preblikne display a zasa nic. Neviem ci baterka slaba, alebo co, nebol som na nej asi tak mesiac viac urcite nie. Poradte mi pls niekto, ani neviem poriadne kde najdem sviecky alebo take nieco vzhladom na to ze ju mam asi tak dva mesiace a z toho som jazdil asi tak trikat, bo som vybavovla papiere od nej. Diky za rady..cafa

martos
2009-01-12 22:39:56
to co popisuješ,mi dělala a občas dělá taky.u mě to dělala bohatost směsi.musel sem jí při startování trochu promačkat plyn a pak chytla.uplně sem odmontoval sytič,protože to s ním startovalo ještě hůř.teď už je to jakž takž.rozdělal sem karbec,vyčistil ho a nastavil bohatost.pak sem ještě doladil vonloběh.chce to zkoušet.taky sem si myslel že mi odešla C.D.I.,cívka nebo svíčka,ale byla to nakonec směs.
a když ti začne při startování znovu nabíhat tacho,tak máš slabou baterku,protože se tím startem vytluče a tacho se restartuje.je to vcelku normální.dělá mi to taky.

uff
2009-01-12 22:40:18
Moje Lyda 203E taky nechce občas startovat, hlavně po delším stání. V jednom servisu (ATV Rakovník) mi poradili, abych v tomto případě (pokud je dobrá svíčka, hází jiskru, po startování je mokrá) vypustil kal z karburátoru. Postup je následující: uzvavřít kohout z paliva z nádrže, povolit šroubek z boku karburátoru tak, aby kal mohl hadičkou ze dna karburátoru odtéci. Většinou mi to pomohlo. icon

maci
2009-01-12 22:40:55
tak mam zase problem.dneska sem byl jezdit a asi po 2 km mi najednou motor zacal skubat.chvilku to jelo chvilku ne a vubec to neslo vytocit.uz mam vycistenej karbec a stale nic.svicka jednou hodi jiskru jednou ne.zitra koupim novou a uvidim co to udela.kazdopadne se mi nikdy nestalo,ze by tohle svicka delala.je mozny aby odesla cdi jednotka?

reagovat