MotoChina

Kvalitní a levné motorky a čtyřkolky z Číny.

O nás

Jsme firma ,která je  českém trhu od roku 2006.Jako jedni první v Čechách jsme se zaměřili výhradně na prodej čtyřkolek ATV, quadů,skútrů , pitbiků,motocyklů  a příslušenství pro užitkové i sportovní čtyřkolky.

Za dobu naší existence nám prošlo rukama značné množství jak nových tak starších čtyřkolek.V počátcích našeho podnikání jsme zkušenosti získávali na čtyřkolkách Bashan,Shineray nebo velmi populární a vzhedově velmi hezký silniční quad Lyda 203.V dalších letech jsme přidali užitkové čtyřkolky ,tehdy za bezkonkurenční ceny jako byly Delta Force od společnosti Buyang, či čtyřkolky Kazuma.V roce 2015 jsme se stali autorizovaným distributorem čtyřkolek Linhai,které se postupem času stávají jako nejprodávanější značka čtyřkolek v České republice.V roce 2018 jsme do nabídky přidali velmi kvalitní čtyřkolky TGB Blade ,kde ve velmi dobrý poměr ceny vs. kvality.

 

  Účastí na mnoha akcích a terénních závodech jsme měli možnost vyzkoušet většinu značek a typů čtyřkolek jak užitkových tak sportovních. Tyto nemalé zkušenosti úročíme ve vztahu k našim zákazníkům. Vaše spokojenost je pro nás prvořadá. Tím,že nabízíme široký sortiment čtyřkolek všech renomovaných výrobců Vám můžeme doporučit a prodat právě tu čtyřkolku, která je pro Vás nejvhodnější.

Zkušenosti nám velkou měrou pomohly především v servisu, který je dnes na velmi vysoké úrovni. Naší čtyřkolkovou zotavovnou prochází značné množství strojů. Provádíme opravy a úpravy čtyřkolek všech předních výrobců, mimo čínské,korejské a taiwanské. Servis zajišťujeme originálními díly i produkty druhovýroby.

V katalogu příslušenství najdete vše, co potřebujete pro maximální komfort na čtyřkolce. V současné době pochází drtivá většina výrobků v našem katalogu přímo od výrobců. Přímá spolupráce s výrobci nám pomáhá zajišťovat pro Vás veškeré novinky a nastavit atraktivní ceny. Nemá smysl Vám tvrdit že máme nejlepší ceny nebo nejširší nabídku. Jsme si ale jisti, že se o tom ujistíte sami na těchto stránkách.Stránky www.motochina.cz budou vždy sloužit především pro čtyřkolkářskou komunitu.Proto je pro nás prioritou zachovat diskuzní fórum ,kde se budeme vždy snažit poradit s případnou poruchou na vašem stroji ,či jinak se s vámi podělit o zážitky z cestování atd.