MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

motohospudky

ivoš
2009-03-21 21:04:53
Ahojte, prosím o veškeré Vaše tipy na podniky pro motorkáře - ubytování, restaurace, hospody či hospůdky apod. Nejen takové, které svou náklonnost k motorkářům přímo proklamují, ale i takové, kde jste se na cestách zastavili a mohl by to být dobrý tip i pro ostatní. Pomohla by mi u každého i informace, kde se to přesně nachází, příp. i kontakt a Váš názor, jak se Vám tam líbilo či nelíbilo. Budu moc vděčný za JAKÝKOLI tip! Můžete psát i na david@top5plus.eu. Díky moc!!!

john
2009-03-21 21:05:16
Čus,párkrát ročně už několik let jezdíme k Sušici na chatu Svatobor. Je to chata s rozhlednou na pěkným místě a je tam ubytovaní a restaurace. Majitel je taky trošek motorkář. Není to žádnej Hilton,ale jsou tam lidový ceny a ježděního po Šumavě je 3 prdele. w <a class="postlink" href="http://www.svatobor.cz">www.svatobor.cz</a> w Další zajímavý je muzeum veteránu v Lesné u Znojma. Ubytování,restaurace a ježdění. w <a class="postlink" href="http://www.veteransalon.cz">www.veteransalon.cz</a> w Za podivání stojí také motorkářská jeskyně Pekelné doly. Je to někde Česká Lípa-Mimoń www nevím,ale dáš pekelné doly a vono to nějak dopadne.

komik
2011-07-07 21:28:31
prackarr&gt;A jaký je rozdíl mezi motopenzionem a penzionem? Já měl kolikrát v penzionu zázemí,o kterém v motopenzionu neměli ani páru.
Putiky dělím na dobré a špatné. Jestli je putika "moto" nebo ne neřeším a tobě radím to samé..

Hm, tak fakt dík za pomoc a za poučení Ale abych teda zodpověděl všetečný dotázek, tak jako motopenzion já vidím prostě penzion, který je již deklarován jako určen pro motorkáře. No a penzion je penzion. Je snad samozřejmé, že i tam je možno ubytovat motorkáře (a někdy i velmi dobře), ale dá se předpokládat, že ten "motopenzion" bude třeba spec. pro motorkáře vybaven. Jen tak mimochodem, připravujeme něco pro všechno bikery, tak budem rádi, když si pomůžem navzájem (ale nenech se samozřejmě nutit...).

René Novák
2011-08-15 11:51:21
Zdravím.
Našel jsem portál http://www.justride.cz kde se tomuto tématu částěčně věnují. Dají se tam najít docela pěkné tipy na výlet.
Osobně mohu doporučit například tento: http://www.justride.cz/MotoVylety_Detail.aspx?id=b843f287-b59e-412a-bab0-5460f5aeccee
Renda

Pegas
2014-09-28 17:55:19
Pojedete-li někdy přes Humpolec, můžu jenom doporučit http://www.stockuv-dvur.cz/

  reagovat