MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

Hells Angels v Praze 28.5

BizBriede
2011-07-04 17:22:52
Organizátoři odhadují kolem tisícovky účastníků. Obávané motorkáře, kteří se řídí svými vlastními zákony, se policie chystá hlídat.

„O akci víme a připravujeme se na ni,“ potvrdila Právu Ivana Ježková z pražské policie. O podrobnostech zatím hovořit nechtěla. Problémy se dají očekávat hlavně v dopravě.
„Vše potřebné sdělíme příští týden včetně informací o dopravních uzavírkách,“ uvedla Ježková. V pohotovosti bude také cizinecká policie, která podle zjištění Práva plánuje kontroly na hranicích při vjezdu do ČR.

Pekelní andělé si pronajali celý areál kempu, ve kterém se budou po svém bavit od pátku do neděle. Jisté je, že na velkolepé párty poteče alkohol proudem. Dá se očekávat i společná vyjížďka.
Sraz byl už před pěti lety

Podobný sraz se uskutečnil v Praze už před pěti lety. Naposledy dali o sobě vědět Pekelní andělé letos v březnu v Německu, kde jeden z členů gangu, podezřelý z vydírání, zastřelil policistu.

Také čeští kriminalisté se od loňského října zabývají případem nelegálního obchodování se zbraněmi a drogami, za což jsou ve vazbě čtyři muži ze západních Čech napojení na českou pobočku Hells Angels.

Pekelní andělé vznikli v 50. letech v USA. Mají pobočky po celém světě. Typické jsou pro ně burácející motorky, divoká vizáž a nespoutaný životní styl, ale také násilí, drogy a kriminalita.

Kluby Hells Angels jsou izolovaným světem s vlastními nekompromisními zákony. Pro Pekelné anděly, na které pohlížejí policisté v některých státech jako na zločineckou organizaci, jsou posvátné především dvě věci – klubové barvy a motorka.

RoseGul
2015-02-04 08:57:04
Součástí kurzu je také nácvik umělého dýchání, resuscitace na výukovém modelu, nácvik sejmutí přilby různých typů z poraněného. V ceně kurzu jsou všechny výukové pomůcky i resustitační modely.Všichni účastníci kurzu dostanou certifikát o absolvování kurzu.

  reagovat