MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

Zkušenosti z yuki 125

alojsss
2010-02-06 18:27:55
naoiste neco....

burberry
2010-02-06 18:28:18
Existuje asi 10 typů yuki 125. Každou dělá jiná továrna

cecilkáččč
2010-02-06 18:28:41
s yuki sport sem jezdil autoškolu a výkon nic moc

BizBriede
2010-02-06 18:29:13
Ahoj.No co sa tyka tychti cinskych moto: Je to skoro az jedno, co si zakupis.pokial sa tomu povenujes viac, zistis, ze co sa tyka znacky , jedina zmena oproti inemu napr Meiduo , atd je len nalepka.
Asi 9 mesiacov som vlastnil 150 tku scooter cinskej vyroby s nalepkou Meiduo.
Moje skusennosti :Motor vcelku v pohode
Variator mi umrel po cca 5000Km
Plasty su nepredcizne dopasovane , maju sklony sa odkrucat na nich skrutky.
Ram - no neviem, ci cely, mozno je to naozaj cosi kvalitnejsie, ale vsetky navarene matice ,skrutky a pod. pokial raz rozoberies, budes mat problem to tam vratit nazad.
Bud sa ti rosypu, bo strhnes zavit.
Jazdne vlastnosti neboli najhorsie, vselku sa to seriozne spravalo aj do kopca.Max rychlost zhodna s TP.
Zaverom neber v zlom - VRELE NEODPORUCAM

moto88
2011-06-07 13:31:02
Co se týče Yuki.
Můj brácha má 125 enduro .. za dva roky provozu jsme převařovali stupačky spolujezdce, protože praskly, postupně došlo ke kompletní výměně šroubů na celé motorce, rozebrání a přestříkání výfukového vedení, museli jsme převrtat díry pro závlačky v čepech, protože čepy měly hroznou vůli, došlo ke kompletnímu přepletení výpletu zadního kola, protože pravidelně praskaly 2-3 dráty, dvakrát jsme řešili výměnu prasklé nakopávačky, kompletní rozborku a sborku brzdového systému, předních vidlí, kdy jsme museli vyměnit gufera a dát hustší olej, museli jsme vyměnit tachometr, protože odešel pá ..

Kamarád má 125 motarda rok starého .. ihned po koupi byl pětkrát v servise a už uvažoval, že moto vrátí, protože byla špatně svařená nádrž a při natankování plné tekla, při jízdě mu vystřelil odvzdušňovací ventil na zadní brzdě, u přední brzdy měl problémy se špatnými pístky, po jedné jízdě se mu "vyfouklo" těsnění pod hlavou motoru, bylo potřeba vyměnit el.startér protože motorka nechtěla startovat .. tohle všechno během prvních 500km ..

Obecně je po roce ježdění na svárech rámu rez a rezne celá motorka kromě plastů.

Obecně jsem myslel, že se od první série u nás prodávané .. tzn. bráchovo motorka .. kvalita zlepšila, když jsem viděl novinky na motocyklu loni .. ale po kamarádových zkušenostech můžu říct že nikoliv.

Kamarád situaci vyřešil tak, že si koupil starší sůzu a můj brácha se zatím vykašlal na moto a jezdí autem.

Pokud bych měl říct nějaký závěr, tak za ty prachy se člověk povozí, ale nesmí od toho čekat nic víc, než jen to svezení a pokud není alespoň trochu do motorek manuálně zručný, tak musí počítat s tím, že bude pořád v servise. Osobně bych si YUKI nikdy nekoupil ani za ty peníze, když teď vím, jak je ta motorka odfláklá a měl bych strach na ní jezdit.

JaVok
2012-10-08 15:47:59
pokud nekdo potřebuje pomoc seřídit opravit čínské moto ozvěte se jsem z jičína tel 723019724 možnost i lakování

Jan tutko
2020-03-21 18:54:03
Zdravím mám takový problém za jízdy se mě nakopávačka prevratila na druhou stranu a nejde mi nakopnout těžce se vrací zpátky musim velkou silou musím tlačit abych vrátil na své místo spet nevíte čím to je nemáte s tím někdo zkušenost A když zařadím jedničku nakopávačka se znova převrátí tam na druhou stranu

  reagovat