MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

ZÁVOD Motorek Přes ČR-TransPublikCup

josef
2009-03-21 21:08:11
w <a class="postlink" href="http://www.as-jablunkov.wgz.cz/">www.as-jablunkov.wgz.cz/</a> w
Takze uz sme vycerpali posledni mista a regisrace a nezbejva nam nic jinyho nez jeste chvilicku pockat do startu
Tento rok nekdy v sobotu xy.xy.2009 odstartujeme NAS zavod motorek pres CR aneb V jedne stope z prdele do prdele .Bude to tzv VYTRVALOSTNI ZAVOD NA PRIC NASI KRASNOU ZEMICKOU.Je to reakce na Diamond race,dyz ho muzou mit autari tak motorkari taky!
Jede se z Ase do Beskyd.Muze se zuucastnit kazdej kdo ma Pekelny stroj se dvema kolama a motorem bez rozdilu znacky,objemu...je to zavod pro vsechny,tudiz aji pro nas,,chudy motorkare´´

doktor
2009-03-21 21:08:34
dobrej nápad, du do toho ale jedině když vyfasuju nějakou celebritu. nejlíp nějakou nesmrtelnou kdyby sme se rozsekali, třeba helenku vondráčků nebo káju...

erik
2009-03-21 21:08:59
Pojedu ..ale jedině když se připdá i Agáta Hanychová, koukal jsem, že byla i v tom milionářském závodu.

Takže pojedu když pojede ona ... abych ji mohl někde cestou zkopnout a dal ji tak najevo, že jeji prdel se nemusí cpát všude.
(To víte ...je to moje láska na prrvní pohled ...strašně ji žeru )

jakobín
2011-06-30 22:48:27
Chcete sbalit Borhyovou, a nevíte, jak na to? My vám poradíme. Stačí být skoro stejně starý jako Lucka, umět zaujmout, ale hlavně dobře líbat. Lucka na sebe totiž práskla, že své milence testuje líbáním! A ani ji nemusíte zvát na statisícové rande. Pokud se jí totiž budete líbit a budete na stejné vlně, tak ji prý potěší i pozvání na zmrzlinu.

"Můžu mít tisíce úžasných nabídek, ale nebude to ono. Ale pokud si s někým sednu a budeme na stejné vlně, tak to může být třeba jednoduché pozvání na zmrzlinu," svěřila se moderátorka.

A dokonce o Lucčino srdce nemusíte moc dlouho bojovat. Borhyová je totiž romantička a rozhodně věří na lásku na první pohled. A pokud jde o erotogenní zóny? Když je s tím pravým, má je prý téměř po celém těle! Kdo by takovou partnerku nechtěl?

No ty krrraaaavo

  reagovat