MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

Nový Linhai 500 - rady ,typy názory...

Stanley
2020-04-15 20:38:51
Si myslím ,že nejlepší rozpojit konektor co vede k čočkám ,nejlépe sehnat stejného samce a samici a přetáhnout kabeláž přes kulatý kolébkový vypínač.Kulatý proto ,že vyvrtáš jenom díru do plastu co máš u tachometru a vypínač tam našroubuješ.

Richard
2020-05-05 09:44:57
Dobrý deň,
Chcem sa spýtať, štvorkolka má 120 km a tečie (kvapká) mi pod ňou benzín, pravdepodobne to je prepad z nadrže, a neviem či tá hadička má byť niekde napojená alebo len tak voľne
Možem s týmto jazdiť?... je to ok? ..alebo vymeniť hadičku?

Primitiv
2020-05-06 11:17:43
a z jaké hadičky to teče.Máš karburátor nebo vstřikování?

Richard
2020-05-08 12:31:09
Z hadičky čo ide zhora zo zátky z nádrže a dole je hadička preseknutá, ono to kvapká až po rýchlejšej jazde.. neviem čim to bude
Pravdepodobne vstrekovanie

Richard
2020-05-08 12:34:49
Ak by som mal mail, tak Vám to pošlem (fotku)
;)

Stano
2020-06-14 14:34:43
Čaute Linhaisti
Chcel by som sa poradit ci niekto nemate rovnaky problem.
Mam EFI 550L 2016 a mam problem ze mi pocas jazdy zdochne. Zdochina to nahodne, niekedy
5x za kilometer niekedy raz za 30 km. Nema na to vplyv ci je studena alebo zohriata.
Zistil som ze jednoducho riadiaca jednotka vypne palivove cerpadlo za jazdy, no dalej si s tym neviem rady
Zapalovanie funguje dalej, lebo ked pridavam plyn zakial sa este pohybujem tak sa to niekedy chyti.
Deje sa to pri plynulej jadze po obci 50 kmh, ziadne pridavanie, ziadna extra zataz.
Vymenil som palivovy filter, no nic. Skusal som sensor naklonu no ten ihned vypina i zapalovanie.
Nema s tymto niekto skusenost??
Co by este mohlo davat podnet riadiacke na vypnutie pal cerpadla????
Bolo by mozne prehodit dve riadiacky medzi sebou a checknut ci to nie je v nej???
Neposkodi takato vymena "darcovsku " RJ.???
Dakujem za radu

Primitiv
2020-06-14 22:18:07
nad pravým předním kolem máte relé benzínového čerpadla...zde bych začal....

Stano
2020-06-15 22:00:28
Zdravim,
Dik za odozvu, kde presne je to rele lebo v priestore baterie nad pravym kolesom su poistky.
Kable od cerpadla idu priamo do riadiacej jednotky, tak neviem ci to ovlada este nejake rele.

  reagovat