MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

Nový Linhai 500 - rady ,typy názory...

Primitiv
2018-06-16 18:27:54
přesně tak na převodovce nejsou synchrony,proto musíte lehce tlačit na řadící páku a lehce přidat plyn a rychlost tam zapadne....

Pavel
2018-10-04 20:51:29
Zdravím mam linhia 500 chvili při 150 km mi odešlo čidlo termostatu dobrý poslaly mi novej ze servisu vyměnil sem a vydržel asi 50 km potom mi hnedka na to asi co sem linhai zastavil a čekal až zchladne přestal fungovat displej nevidim tam nic mam to ještě v zaruce ale itak by mě zajimalo co stim asi je diky

Pavel
2018-10-04 20:54:51
Zdravím mam linhia 500 chvili při 150 km mi odešlo čidlo termostatu dobrý poslaly mi novej ze servisu vyměnil sem a vydržel asi 50 km potom mi hnedka na to asi co sem linhai zastavil a čekal až zchladne přestal fungovat displej nevidim tam nic mam to ještě v zaruce ale itak by mě zajimalo co stim asi je diky

Primitiv
2018-10-05 21:00:31
termostat žádné čidlo nemá.To bylo asi spíše čidlo teploty chladící kapaliny ,nebo čidlo ventilátoru...ale to nemá s funkčností tachometru nic společného

iggy
2018-11-17 15:23:19
zdravím mám Linhai.500 a som snov spokojný až do teraz kedd ju naštartujem v N (je všetko funkčne) ale ked preradím na H celí displej sa rozosvieti akoby som mal všetko zapnuté 4x4 a podobne neviem čo stym je možné že má málo oleja v diferenciáli ? alebo v motore

Primitiv
2018-11-17 19:32:04
Když dáš rychlost H,tak to bxy vůbec nemělo mít vliv na ikonky na tachometru 4x4,uzávěrka diferáku.Budeš mít nějaký problém v kabeláži do tachometru....

Kolopac
2018-12-26 20:26:07
Zdravým vás. Kúpil som si Linhai 500 z druhej ruky a bohužiaľ mám s ňou problém že nemá výkon ako by mala mať. Prvotné odpichnutie je dobré ale asi po 3 sekundách to padne a už ide slabšie a nerozbieha ju poriadne. Na ceste mi ide maximálne 70 km/hod a do kopca 30 km/hod. Je to ročník 2015 s karburátorom. Bola v servise na opravu a prečistili filtre, skontrolovali celu štvorkolku a vyčistili aj karburátor no vôbec to nepomohlo. Vraveli že už ostáva chyba len v motore no ten nechceli rozoberať že by stála oprava minimálne 300 EUR a nezaručili bi že nájdu chybu. Zdá sa im že štvorkolka bola zle zabehnutá a takto už ostala. Ma najazdených okolo 2500 km. Prosím o radu či sa stým už niekto stretol poprípade v čom by mohol biť problém.

Kolopac
2018-12-26 20:27:42
Zdravým vás. Kúpil som si Linhai 500 z druhej ruky a bohužiaľ mám s ňou problém že nemá výkon ako by mala mať. Prvotné odpichnutie je dobré ale asi po 3 sekundách to padne a už ide slabšie a nerozbieha ju poriadne. Na ceste mi ide maximálne 70 km/hod a do kopca 30 km/hod. Je to ročník 2015 s karburátorom. Bola v servise na opravu a prečistili filtre, skontrolovali celu štvorkolku a vyčistili aj karburátor no vôbec to nepomohlo. Vraveli že už ostáva chyba len v motore no ten nechceli rozoberať že by stála oprava minimálne 300 EUR a nezaručili bi že nájdu chybu. Zdá sa im že štvorkolka bola zle zabehnutá a takto už ostala. Ma najazdených okolo 2500 km. Prosím o radu či sa stým už niekto stretol poprípade v čom by mohol biť problém.

reagovat