MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

Nový Linhai 500 - rady ,typy názory...

Primitiv
2018-01-11 01:02:31
ahoj,je tam čidlo snímání rychlosti.někdy stačí jen pročistit od bahna když špatně snímá.Jinak na zpátečku ti to nepojede.Je tam omezovač.Takže max 3 metry a pak to začne poskakovat.Na levé straně u řidítek možná máš tlačítko Override,tím ten omezovač můžeš odblokovat ,ale né každá čtyřkolka od Linhaie to má.

Doktor
2018-03-30 15:48:29
Již jsem se ponaučil Linhai 550 je asi nejlepší stroj žádné sracky typu usa ty jsou akorad dobry pro predvadeni na plazi a vecna kasicka na na prachy

Primitiv
2018-03-30 22:15:20
my třeba za 3 roky prodali kolem 150 strojů Linhai různých kubatur a kdybych Vám řekl ,kolik jsme řešili reklamací ,tak by jste mně stejně nikdo nevěřilsmile1 Ale když už jsem to nakousnul ,tak přísahám klidně na svojí smrt ,že jsem takovou zásadnější reklamaci řešili pouze jednu a to bylo podfouklé těsnění pod hlavou,což taky není zase až tak vážná závada,no a pak samozřejmě nějaké reklamace jsou ,ale to jsou takové drobnosti co se většinou řeší při garanční prohlídce,tedy nemají zásadní vliv na funkčnost stroje.Taková je pravda a jestli někdo tvrdí opak ,tak lže.Je jasné,že někdo může mít problém s Linhaikou ,to neříkám ,ale vzhledem k procentuelní pravděpodobnosti je tam podle mého soudu stejná jako když si koupíte jakýkoliv jiný stroj.na Linhaii je alespoň dobré ,že ceny náhradních dílů jsou nesrovnatelně nižší nez na "značkových " strojích.

Arny
2018-03-31 21:18:29
S tímto musím jen souhlasit,proti Linhaii nemohu říct také křivého slova.

Primitiv
2018-04-01 10:05:21
Třeba dám příklad,před 3 týdny jsme vystavovali Linhaie na Motosalónu v Brně.Přijde pán a řiká ,že Linhaie vypadají dobře,ale že někde na diskuzním fóru četl ,že Linhaie mají problém s elektroistalací a že jsou tam poruchové variátory.Tak mu řikám ,to samé co jsem napsal že tyto modely Linhaiů prodáváme přes 3 roky ,prodáno kolem 150 kusů a s variátorem nikdy ,zdůrazňuji nikdy nebyl sebemenším problém.S elektrikou nikdy nic závažného maximálně že se spálí nějaké relé blinkrů,ale nic extrémnějšího oproti jiným značkám.Na to mně to pán sice odkejvá ,ale potom mně stejně řekne ,že jsem prodejce a že si svoje zboží stejně vychválím jen abych prodal.Tak na tohle už prostě není co říct.To má člověk vždy když něco někomu prezentuje přísahat ,že je to pravdasmile4 ???Prostě takto to je! Nám na servis jezdí i 12 let staré Linhaie a motory stále šlapou jako hodinky na původní válec.Věřím ,že Linhaie do 3 let ovládnou celý trh a staneme se jedničkou na trhu a pak už to bude jak lavina,protože jediná reálná recenze je od někoho kdo si tuto čtyřkolku koupí a je sní spokojený.Toto pak vydá za stovky vylhaných a někdy i zaplacených reklamních příspěvků na různých čtyřkolkářských diskuzních fórech .Ano mnoho importérů skřípe zuby ,když slyší slovo Linhai ,protože je to dobrý stroj za bezkonkurenční peníze a jediná obrana těchto prodejců je,že značku Linhai budou špinit špinit a špinit aby v člověku vzbudili nedůvěru a přesvědčili ho o svojí pravdě ,že si mají koupit zrovna ten jejich super stroj....smile4

Doktor
2018-04-01 14:31:30
Vcera najeto 128 km v terenu uplne v pohode az na to ze mi ca dvakrat neslo nastartovat motor pri seslapnuti nozni bzdy jen s rucni ale dnes slape jak ma asi nakej bordel .kdyz jsem videl na trati jine ctyrkolky o 100 000 kc drazsich bylo mi jejich majitelu z lblejch z reklam a falesnejch recenzi lito

Primitiv
2018-04-01 20:20:37
Jestli Vám to nešlo nastartovat přes nožní brzdu tak je to tím ,že od nožní brzdy máte takovou pružinku do takového válečku,v tom válečku je trn který vytahuje právě ta pružinka propojí se kontakty a rozsvítí se brzdové světlo.postačí prostříknout WDéčkem a bude to fungovat v pohodě....Asi se tam dostala nějaká nečistota i když je to proti bahnu chráněno....

Patrik
2018-06-16 02:00:23
Dobrý den,chtěl bych vás poprosit o radu, je to asi měsíc co jsem si koupil čtyřkolku Linhai 500ccm a mám problém ze nemůžu pořádně zařadit převod L a nekdy i ani ostatní převody ,můžete mi prosím poradit? V prodejně kde jsem ji kupoval tak mi řekli že je to normální. Ale mě se tomu nechce věřit, tak se ptám vás jako odborníka, jestli je to vada nebo se to dá jen setřídit? Dekuji za odpoved a preji hezky den. Patrik.

reagovat