MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

skútr Capirelli a moje zkušenosti

Fire-Cracker
2019-05-12 12:10:24
Když plánujete zakoupení nějaké takovéto dražší věci,tak by člověk asi měl přemýšlet a projít nějaké recenze od skutečných vlastníků.Já to dělám tak ,že jdu na Heureku a tam máte vždy recenze od lidí ,co si již to zboží zakoupili.Bohužel ale na Heurece skútry Capirelli nejsou ,tak jsem prošel všechny možné diskuze.Budu sem dávat jenom příspěvky spíše negativní ,i když i v těch diskuzích se najdou lidi ,co jsou spokojený.Je to asi kus od kusu:

od lanoux
Jsem majitelem Capilleri grande porto od léta 2015 a mám na něm nalítáno okolo 2000.Před tímhle skútrem jsem měl Kymco 125 které mělo nalítáno asi 25000 a dnes vůbec nevěřím že to samé najedu i na tomhle stroji. Od prvního týdne jen problémy. Na pohled je sice fešák, ale to je tak vše.
Hned první týden jsem musel koupit novou baterii, protože to co tam bylo snad ani nebyla baterie. Po zakoupení baterky jsem si naivně myslel že to mám vychytaný, když v tom mi začaly stále svítit brzdovky i bez brždění. Po vychytání tohoto problému mi stejně něco žere napětí v baterii takže nikdy nemám jistotu že naskočí. O ´volných šroubkách ani nemluvím, opěrku za zadkem jsem málem ztratil,
úložný prostor pod řídítky raději vůbec nepoužívám, protože pak se jen těžko zamyká. Jet po dlažbě je zážitek, to mám strach ,že ho rozeberu za jízdy jak drnčí plasty digi ukazatel jde taky dost divně a tedˇ jako třešnička na dortu se mi vyboulila přední pneu opět čínské výroby. Nejlepší na tom všem je, že se na baterii ani pneu nevztahuje záruka takže tedˇ už jen čekám až se vysypou žárovky a bude to komplet.

od krizik1 » 21 bře 2015, 16:55
Mohl bych klidně napsat, že jsem to říkal. Neudělám to. Proč? Protože tohle si prostě nikdo nezaslouží. Je to prostě svinstvo takovýhle svinstvo prodávat. Ty se drž a příště už si zase vybereš líp. Prodejce "TOHOHLE" by měl jednostopý národ odměnit koupelí v koši ve Vltavě, nebo možná sterilizací, aby tu prosperující společnost neměl kdo převzít

od roman257 » 02 črc 2016, 09:31
mám ho 14dní s kitem 180ccm, hustý ale žere, od prodejce nekvalitně smont. plasty (od výrobce taky) porupaný 5mm fuka a sešroubovaný jako by nic.. včera přestal fung. ukazatel směru, nevím co s tím. elektr. nic nezjistil a pohled jak špatně!!! je svařenej rám nevim zda na tom jezdit kolem 100km/h to mně zklamalo za 40tis :( co bude nevim v Po to budu řešit... r

roman257 » 06 črc 2016, 20:58
k těm blikačům se další den přidal tekoucí olej rozházenej po celém spodku až na výfuk... šok!!! rozčarování ale přišlo když sem na severu hledal garanční servis, mám ho z brna. litvínov mně odkecal se španou reklamací u fa capirelli! v ústí mi popřál majitel hezký den s tím že servisují jen od nich prodanéééé... já mám capra z brna. děs zítra volám capirelli.cz tak uvidím jaká bude odpověď. včera sem to rozdělal na atom... po půl dni práce a hromadě věcí šok, ale příjemný byla jen prdlá hadice od vent. víka motoru a vyhodilo to po ko oleje cca 1-2lžíce oleje. horší facha ale byla najít relátko blikačů, já začal od nádrže dolů a přesouval se až po schození kapoty a tam nad řídítky bylo vytoužené relé smile4 a šok upadlej hnědej drátek smile4 tak sem si se švárou vše udělal namontoval alarm+dalk.start a zítra to domontim. servis budu mít asi u nás v garáži smile4 nevim čím bych byl nakrmenej v ústí nebo litvínovu jaká to byla velká oprava??? holt sámo jo ta velká prdel u capra má jednu žárovku 2vlákna, brzda+poziční ale sou tam ještě 2padky na dálší světla ale jen zaslepená, švára s tátou mají fa eletro revize atd. a drží 20let T613 tak já mám to jedno středové na brzdu a ty 2 jako poziční smile4 smile4 a padky z T613 he zlatej socismus

Fire-Cracker
2019-05-12 12:17:09
od Declen » 11 bře 2017, 05:31
Ahoj.
Tak jsem si také koupil zelený Grande Porto 125.
Dojmy zatím žádné nemám jelikož jsem ani neodjel z prodejny (problém s elektrikou) takže jsem zase nasedl ke kolegovi do auta a jel domů. Jsem zklamaný a čekám až jim přijde konkrétní díl s tím že mi skútr už přivezou domů. Děsný je že skoro to samé se mi stalo cca před 2 lety v Citroënu když jsem si šel pro nové auto...to jsem také neodjel ale zase jsem dostal náhradní zdarma...

forester » 11 bře 2017, 07:14
Tak ja by som v tom momente buď odstúpil od zmluvy a pobral sa do druhej predajni alebo keď si už zapálený pre konkrétny skúter požiadal o tučnú zlavu.Takto byť flustrovaný pri nákupu nového skútra to by som asi nerozdýchal.
Myslím že predajca má dosť amatérsky prístup k predaju a zákazníkovy, keď sa nevenujú s patričným predstihom a pri predpredajnom servise takúto možnosť nevylúčili.

od cendaflek » 27 kvě 2017, 12:55
dobry den
kiupil ksem capirelli grande porto 125..najeto 3600 km..za dvacet dva tisic kc..
bohuzel se mi uvolnil vyfuk od hlavy motoru..v servisu mi rekli oprava cca 5000 kc..musi se pry vyndat cela hlava motoru a zalomenej sroub vyvrtat a udelat novej zavit..
mate s timto nekdo zkusenost?

Aneta
2019-05-12 12:22:35
na webu skutry-levne píšou u Capirelli toto:
Z důvodu vysokého očekávání zákazníků a ještě vyššího počtu reklamací byl ukončen z naší strany prodej všech skútrů čínské produkce. V případě, že se rozhodujete pro koupi levného skútru, doporučujeme prohlédnout nabídku námi nabízených kvalitních skútru s možností pořízení na splátky. Né vždy velikost skútru určuje kvalitu! Přijďte si k nám před koupí otestovat některý ze značkových skútrů, které Vás přesvědčí o tom, že i menší skútr může být mnohem lepší a zábavnější.

Fire-Cracker
2019-05-28 21:39:54
smile10smile10
To je začátek "Italská elegance a asijská přesnost" to by mě zajímalo ,na čem autor tohoto sloganu frčí ,že se mu tohle zrodí v hlavě
smile10smile10 Italská elegance spojená s asijskou přesností, přitom ale český výrobce – to je značka skútrů Capirelli. Na českém trhu se pohybujeme od roku 2008 a hned jsme se díky nízkým cenám a kvalitnímu zboží dostali do popředí českého trhu se skútry. Každé zboží důkladně osobně kontrolujeme ještě přímo ve výrobě a k našim zákazníkům tak dodáváme skútry v té nejlepší možné kvalitě.

Alda
2019-07-16 10:45:20
Tak jsem koupil čtyřkolku VULCANO. Nečekal jsem kvalitu,ale kdo není manuálně zručný a nemá svářečku a další nářadí, tak nedoporučuji kupovat. Pokaždé jízdě musíte vše dotahovat, pokud tedy neztratíte šrouby. Zadní nosič (síla trubek1,5mm) praskl třikrát a počtvrté jsem ho raději odmontoval. Pak praskl rám pod sedadlem, tak jsem do trubky vložil kulatinu a zavařil. Světla už nesvítí asi je vadný přepínač, ale to neřeším.Jediné co funguje a doufám, že bude je motor.
Tak to je za 4 měsíce provozu zatím vše

Pavka
2019-08-03 16:17:21
smile3V mládí jsem sedlal ČZ 175 477,to byla mašina.Před pár roky jsem si řekl,že je přece jen fajn zážitek projet se jednou stopou,ale nechtěl jsem investovat do drahého stroje a tak jsem zakoupil Yuki Swan za 50ooo . ve slušném kamenném obchodě. Prodejce mi tehdy zdůraznil,že i v Číně se dělá slušná kvalita a proto je tento typ dražší. Dražší byl to je pravda ,ale to je tak vše,jinak byly mé zkušenosti velmi podobné majitelům strojů Capirelli. Skůtru mne nakonec zbavil nebohý zloděj.Dozvěděl jsem se ,že ho tlačil 20 km. Byl prakticky ihned potrestán smile3

Eda
2019-08-03 19:45:52
já jsem slyšel,že kdo má Yuki ,tak souloží s kluky.Tak nevím co je na tom pravdysmile10

Kolmas
2019-08-29 09:50:56
Ahoj majitelé čínského výrobku...Do zakoupeného skútru Capirelli Trento
jsem do nových dílů,už ne čínského původu investoval už 25 tisíc kč a to po najetí deseti tisíc
km.A to vše mimo záruku na vlastní náklady.To hovoří za vše.A navíc za 15000,-
to nikdo nekoupí.

reagovat