MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

skútr Capirelli a moje zkušenosti

Radek
2017-09-29 13:21:57
Bohužel mám stejné zkušenosti jak s Capirelli,tak Hombráčem.Mám najeto 6000km avše odchází,matka u brzdy mi upadla po 3km,docela šok,k opravě se nikdo neměl k zoodpovědnosti také ne,bohužel.Naštěstí jsem se odstěhoval a jezdím do jiného servisu,kde jsme to dali jakžtak dohromady,ale bez pomoci Capirelli i když všude jinde by to byly záruční opravy.O tom,co už jsem musel všechno vyměnit,raději ani nemluvím.Takže Capirelli se příště vyhnu velkým obloukem.

Porich
2018-07-18 15:05:41
Ahojte. Nema niekto skusenost s ich elektrickou kolobezkou?? Dik

Klára
2018-07-18 22:10:46
Ono se stačí podívat na facebookový profil firmy Capirelli a "spokojenost" jejich zákazníků myslím hovoří za všesmile1

Bohumila Kud
2019-05-09 23:05:44
Capireli by si měl prověřit s kým spolupracuje, určitý prodejce nám rád skůtr prodal ale dostat se na garančku nemožné, stále výmluvy ,skůtr má najeto pár km a nestartuje a přední kolo hází, tudíž co teď , je kupovaný v červnu loňského roku a jel párkrát a teď budem cpát peníze do opravy ,a bůhví jestli vůbec pojede. Sem naštvaná, všechny značky by si měli ověřit schopnost svých obchodních zastoupení, jsem zklamaná a to velice , už netušíme co by to mohlo způsobovat, když chytne neudrží otáčky musí se tůrovat a i tak zhasne, takže Garančka v Prr... A co teď ... �����

Kuczera Jan
2019-05-09 23:06:41
Podobny problem, bohuzel garancka odflaknuta misto toho nacpaný molitan misto filtru vzduchového, katastrofa ...

Bohumila Kud
2019-05-09 23:07:20
Se mnou začal komunikovat, slíbil že pro skůtru přijede no zatím opět ticho po pěšině , první min týden, a nyní do pátku tedy zítřejšího no začínám pochybovat ???? na to že vydržel Krkonoše a Valašsko tak fakt výdrž ????

Pepa Janda
2019-05-09 23:08:33
Mám stejný problém Capirelli od prodeje jen sliby garančka jen na oko. A přední kolo také hází.

Aneta
2019-05-10 07:45:29
také uvažuji o skútru Capirelli,procházela jsem snad všechny diskuzní fora a musím říci ,že je to tak 50 na 50.Někdo je spokojený někdo vůbec.Většinou při větším počtu najetých kilometrů je to horší.Takže asi jako přibližovadlo na vesnici dobré ,ale jestli plánujete nájezd více jak 2000km za rok ,tak bych asi přemýšlela o něčem jiném.

reagovat