MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

Jonway GTS 125

(anonymný užívatel)
2016-07-09 14:43:20
Mluvíme oba o stejné věci ale jinak je to ten napínák dle vašeho obrázku strana 7 obrázek 6.Prý byl na dvě poloviny zbytky rozsypané v motoru a na vrchu v tom tisíci hranu nebylo pouzdro.Každopádně je opraveno bez větších investic a jak říkam motor se výrazně ztišil.Nechci se s vámi dohadovat pouze předat poznatky a ušetřit někohu drahou opravu né jak povídáte že to není drahá oprava potkaný motor je nákladná oprava podle druhu poškození

Primitiv
2016-07-09 20:29:43
prasknul tedy napínák a poškodil vodící lištu.Mě se hned nezdálo jak se muže vodící lišta sama od sebe poškodit.Kdyby se to kouslo,tak ale opravit se to dá a určitě to není na výměnu motoru,ale určitě nějakou tu kačku by to stálo.... icon

(anonymný užívatel)
2016-07-29 09:50:51
Proto říkám podle typu poškození ale většinou jak se to kousne beru jak kliku, ventily,hlava v horší variantě prostě totál.Dobře vezmeme to střízlivým odhadem jenom v dílech bych to viděl min.8000 jenom kit u vás mě vyšel na nějakých 7000.A tohle mě vyšlo 4500 sám mi řekl nejdražší je ta práce to odstrojit a znova seřídit aspon že ty díly jsou za směšnou cenu, Je to jenom rada pokud by někdo zjistil zní to jako špatně seřízené ventily a cvakot ještě zesíli znělo to kov na kov

DA
2016-09-27 19:43:26
Zdravim potřeboval bych poradit mam GTS ,ale nechce se nastartovat jiskru dává (svíčka nová ) ,benzín do karbece jde ,aut sitč je nový ventyli ok,CDI a indukčka oskoušené v jiném skutru.Prostě jsem snim přijel do práce tam jsem ho zaparkoval a už jsem domu neodjel už si stím nevíme rady.

Primitiv
2016-09-27 22:51:17
těžko takto říct,nejlépe hodit klukům do servisu.Mohl se třeba střihnout klínek na magnetu a jiskra háže ve špatný moment...musí se to diagnostikovat když to nejsou ty základní věci jak píšeš....

DA
2016-09-28 09:19:40
Bohužel mam to k vám 200 km tak jsem to dal do servisu u nás v Tachově a chlapi kolem toho tancujou indiánský tance a nemůžou na nic přijít.

Primitiv
2016-09-28 21:49:30
rozumím ...,ale asi neporadím takto na dálku bez prohlídky stroje. s:( icon s:( motor má kompresi v pořádku?ale to je asi blbost aby si zapekl kroužky

DA
2016-09-29 09:01:10
Jo občas jim chytne klape pak ho chcípnou a zase ho nemůžou natočit.

reagovat