MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

Kazuma Jaguar 500 4x4 Long- RECENZE

Frencis
2014-11-01 10:52:22
Já jsem tu záklopku v relé u převodovky uplně vyřadil...ona je to sice dobrá věc a vyrobce ví proč to tam dává...protože to chrání aby třeba když to někomu půjčíte a on neví ,že se řadí při otačkách do 1500ot/min tak muže zničit motor,proto se to tam dáva.U těch starých modelu to nebylo a vím že to prodejce párkrát řešil....Ale ja stroj nikomu nepujčuji a nejsem telesmile4 tak jsem to odstranil.Jinak já mám na Kazumě nějakých 1500km ale mám hodně motohodin protože pracuju spíš v lese na jednom místě...a také musím říct že je to stroj do těžkých podmínek.Ne nahodou je asi tak oblíbený v Rusku ze kterého je většina videí na youtube.Je to jednotuchý karburátorový motor což je také pro mě další výhoda,že si udržbu můžu dělat sám běz nějaké diagnostiky jako u motoru se vstřikováním.

broucek
2014-11-22 02:00:07
frencis přesně tak kazuma není pro slečinky co se jen vozí a šroubovák mají na parádu, ale zase nepotřebuje přehnanou starost o servis pokud měníš olej a mažeš jezdí na výbornou, kolísající otáčky jak tu někdo psal no problém stačí seřídit lanka a karbec , co se já ho naseřizoval na husgvarně, jen mě teď trápí stratování starter točí to je ok , ale jak se spíná brzda pro start tak občas to čidlo nesepne a musím hodně promáčknout brzdu nebo na dvakrát , tak nevím možná je to nekde zanešený, objevue se to poslední dvě jízdy to sem hodně bahnil a potopil kolku na doraz do bahna potom to začalo blbnout, nevíš co by to mohlo zpusobovat,

Frencis
2014-12-06 09:04:33
to může byt jen nějaka banalita...videl bych to na to tlakové čidlo...

Vasek73
2015-02-15 01:52:22
Doporučuji tento stroj. Už jen proto že levné-moto má dobrý servis a dodání náhradních dílů do 48hod díky. Vašek

Jjarda
2015-02-15 08:30:33
Co k tomu dodat? Asi se jenom icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon icon

Primitiv
2015-02-15 11:00:06
"Vasek73" napísal:
Doporučuji tento stroj. Už jen proto že levné-moto má dobrý servis a dodání náhradních dílů do 48hod díky. Vašek

Jojo Vašku ,když budeš něco potřebovat ,tak se ozvi.Došlo na Kazumy celkem dost příslušenství,ty rozšiřující plasty na blatníky,ochrané ráme(ale ty jsou jen na dlouhé verze) řetězy ,radlice.Budeme mít stanek na Holešovicích na motocyklu,tak se mužeš stavit.... icon

Jjarda
2015-02-21 10:16:26
Kluci hoďte sem odkaz na test, nebo recenzi na tuhle mašinu. Dík.

Primitiv
2015-02-21 10:55:09
jediná opravdová recenze je když jedeš někam na sraz a tam si pokecáš s někým kdo tu čtyřkolku má...nebo pokecáš s opravdovým majitelem jako je tady třeba Vašek.Jinak jsou všechny ty články jen zaplacené promo a redakční testy co dostává inzerent jsou takovou prémii za bannerovou reklamu.To je realita velké internetové propagandy... icon

reagovat