MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

Kazuma Jaguar 500 4x4 Long- RECENZE

atv550
2014-08-26 09:49:33
Slysel jsem to od znamyho co dela motorky a obcas nejakou ctyrkolku a premyslel ze je bude i prodavat ale nelibilo se mu prave to razeni,ale nevim.On je divnej.Zkusim rozhodit site po i ternetu.

Jara
2014-08-26 09:56:35
3400 km najeto a asi pul roku prace na oprave kdyz to sectu dohromady ssmile4 icon ssmile4 Jako nechci ji nejak hatit,ale to razeni je nestesti.Jinak vypada dobre,jede taky dobre s variatorem taky zadnej problem.Akorat to razeni a rejd mi vadi.Jinak vsechno odpovida klasicky Cine

atv550
2014-08-26 10:11:20
rikal ze je snad problem ze se ctyrkolina zahreje a pak neradi a ze to delali i skutry ktery mu jezdili na opravu a prislo se na nejakou vyrobni neresitelnou vadu.Problem je ze vam z ciny asi nikdo penize nevrati nebo nevim jak to maj ty prodejci.Si myslim ze ta doprava stoji stejne jako ta ctyrkolka.Piste

atv550
2014-08-26 10:13:23
mam 150 a nic jetyho asi nehcci

admin
2014-08-26 10:52:19
Již při zprovoznování tohoto fora jsme se rozhodli,že nebude vlákna promazávat i když budou jakkoliv negativní proti našim prodávaným strojům za jejichž kvalitu ručíme.Konkretně Kazumu jaguar 500 v tomto cenovém segmentu bereme jako opravdu kvalitní a bezproblémový stroj a čemž svědčí i to ,že se prodává v ČR již 6 roků a jejich obliba neustále vzrůstá.

Bohužel se tady najde několik prodejců ,kteří to nejsou schopni přenést přes srdce a pod ruznými anonymními nicky se snaží tento stroj pohanit a odradit ho od koupě tohoto stroje.Nejefektivnější je stroj pohanit z pohledu uživatele který tento stroj má a pořád se mu na tom něco kazí.My takového zákazníka nemáme,samozřejmě že čas od času se něco vyskatne na každém stroji ,ale vše se dá vzhledem ke 100% držení náhradních dílů opravit.

Jako dukaz toho co píši zasílám screen uživatelů předchozích příspěvku ,kde je zaznamenána IP adresa .Tedy příspevky jsou psány ze stejného počítače.

soulož666
2014-08-26 14:08:26
to ti nic jinyho nezbyde.znackovy ctyrkolky stoji kolem 200 nejmin.Divny je ze na to jak dlouho se ptodava je tak mala obcbodni sit a v nemecku byla v prodeji jenom chvilku a pak ji uplne stahli.Je treba koukat taky na to.Ale na gladiatora jsoh dobry recenze i testy

bartoloměj
2014-09-06 18:25:00
vem si třeba kolik "no name"značek se tady přestalo prodávat....Přežili jen ty nejlepší...Masstiff,Cectek ani o Linhaii není moc slyšet a to bych mohl jmenovat dalších 5 značek které se tady před krizí prodavali a ted na ně neseženeš ani ventilek do kola....

broucek
2014-10-30 22:37:16
Čauky kazumu jsem koupil jako svoji druhou čtyčkolu, první čtyřkolu sem měl linhai atv 300 z roku 2005 nalítáno jako kráva byla to jen zadokolka potom jsem utavil a když jsem se po dvouleté pauze rozhodl nahodou jsem narazil na Kazumu, par zahraničních recenzí na Youtube je jich kopa,a bylo vybráno par bolístek to mělo do prvních 500 Km a od té doby nic , ale to byly prkotinky prasklá hadice tím že někdo moc dotáhl motex sponku a přisávala vzduch, relé blinkrů, ale inak máká jak čert mám nalítáno 1800 km a to ji nešetřím a zatím OK , mohu ji doporučit, a ten elektro magnet na řadičce je sice trochu oříšek se stím naučit, rychle řadit, ale mám zlepšovák na konci magnetu je dřík v podobě šroubovice , cca za 3 minuty tam mezi matku a telo magnetu přidáte rozpínací pružinku, za 5 kč a elektro magnet zapne a vypne jak švýcary , důležité je vše promazávat, podle hesla kdo maže ten jede, ale to musíte občas namazat každou čtyřkolu i can-am za 700 tis a za ty prachy dělník jak hovado a motor je tak jednoduchý, že cokoliv si opravíte skoro na koleně,

reagovat