MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

Kazuma Jaguar 500 4x4 Long- RECENZE

primitiv
2014-08-01 21:01:37
čau vašku...a vypínáš palivový kohout když máš horší starty?Ono totiž podle mě kdyby si ho vypnul tak ti benzín naspadne a pak při startování nemusí tak dlouho tahat do karbecu....

Vasek73
2014-08-04 14:47:43
Čau starý kamaráde. Já si myslím že pokud zastavím benál tak určitě spadne pro jsem kohout úplně vyhodil a tím pádem je karbec stále pod tlakem ale to taky nepomohlo. Tak teď už delší dobu sleduji zlepšení. Důvod, změna stylu startování. První protočím motor bez sytiče a pak ho zapnu a chytne na šup.

atv550
2014-08-18 11:25:11
Zdar lidi.Muze nekdo predat zkusenosti s kazumou jaguarem 500? Ja slysel ze jezdi dobre ale prej problem s razenim,nejakej vjetnamskej patent tak nevim co je natom pravdy.

Franta
2014-08-18 16:01:27
já mám Kazumu 4 roky a nikdy jsem o žádnejch problémech se řazením neslyšel ani u lidí na srazech co jí mají taky....Jenom když byl člověk kreten a narval to tam pod vysokojema otačkama na tvrdo tak zkurvil převodovku,ale tyhle nový Kazumy už mají elektromagnet který toto chrání....

Vašek73
2014-08-20 14:21:16
A kdes to slyšel? Já jezdím už 5 let a úplně bez problémů. Najeto 6 tis km a plná spokojenost.

Primitiv
2014-08-22 22:18:38
když ti nejde řadit tak si prostříhni řadící páku vazelínou ve spreji.A taky musíš mít otačky stažené na cca 1000ot/min .Nesmíš tam rvat kvalty při 1700ot/min .U těch nových verzí už to stejně nejde ale dříve to šlo a u starých verzí a byl to problém,když se Kazuma dostala do rukou takovému technickému analfabetovismile4co třeba řadil i za jízdy....jojo i takové případy jsem zažil...

Jara
2014-08-26 09:37:17
No pravě,ze to je uplne nahovno.Nova verze ma asi troji pojstku aby nedoslo k nechtenemu prerazeni,coz je 1. omezovac otacek,2. cidlo na brzde a 3. stikac primo na pace ktery taky musite zmacknout.A jak uz to byva kdyz neco pretechnizujete vzdy se vysere jedna nebo druha vec z toho a to doma urcite na koleni neudelate..Bud delaj problem otacky ktery mimochodem jednou jsou na volnobeh 1000 a druhy den 1400 a to je v hajzlu protoze pri 1400 vas cidlo nepusti preradit,takze stahujete otacky na karburatoru jako blbec a za dva dny se vam to dusi protoze mate najednou kolem 1000 otacek.Potom zase zacne zlobit cidlo u brzdy nebo primo na pace a v terenu kdyz musite rychle tam a rychle zpatky tak mate smulu.A diky tomu ze to ma neuveritelne malej rejt,musite radit temer neustale.Dopredu,dozadu,dopredu,dozadu.Kamarad se znackovou ctyrkolkou vzdycky smeje,14 dni jezdim a 14 se v tom vrtam a nervuju se.Uz z toho mam taky prdel protoze takovej patent mohl vymyslet jedine srandysta jako je pat nebo matsmile4 .Oni ty sikmy oci nejsou moc od toho premysleni.Ano dneska je vsechno vyrobeno z ciny nebo thajvanu,ale jen vyrobeno!!!! S tim nic neudelame,ale jakmile je to vymyslenej patent ciny nebo podobnych hnoju,tak se nestacite divit jak dokazou veci zmatlat.Nejvetsi vtip je ze tahle recenze na stoprocent zmizi,protoze kdyz se podivate na tyto stranky tak zkuste hadat co nabizeji?Ale je to opravdu jedinny nezavisly servr ssmile4 icon ssmile4 Za to dam ruku do ohne ssmile4 icon ssmile4 Klidne i do zadku jestli chcete ssmile4 icon ssmile4 Tak schvalne

atv550
2014-08-26 09:46:06
No,tak ted jsem celkem na vaskach.Docela blbe se shani recenze a trochu se bojim poridit neco s cim bych mel mit nejakej problem.A kolik mas najeto Jaro? A dela se i strikacka? Ty starty v zime nechci videt s karbecem.Myslite ze to tu mazou co se nehodi?

reagovat