MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

Redakční test Linhai M550L EPS

Michal
2021-08-26 06:26:07
Přátelé nestalo se někomu, že na 550 EFI počas jízdy přestane jet motor přesně jakoby došel benzín ?
Vysledoval jsem jak to zgabe, že neběží čerpadlo. Stačí vypnout klíček a znova zapnout a čerpadlo se rozběhne a start ihned na drc…
Nevíte zda-li tam je relé čerpadla ? případně bych ho preventivně vyměnil, jen vědět které to je…
Díky všem za postřehy…

Primitiv
2021-08-26 10:03:39
relé čerpadla je nad pravým předním kolem

Pavel
2021-12-03 21:44:33
Mam problem hazi meto chybu 1693 a nejde posilovac rizeni nekdy to jde nekdy ne ?

Primitiv
2021-12-03 21:55:32
jojo to jsem četl již na fcbuku...posilovač má svůj modul ,tak ten zkusit vyměnit...jinak mě nic nenapadá...ještě jsme se stímto nesetkali nikdy..

Pavel
2022-01-19 21:16:33
Cau mam prozbu neco me zacalo hrkat v nadzi a blbe ukazuje stav paliva

Primitiv
2022-01-21 09:57:16
vyndejte plovák a uvidíte.je to celkem snadné...

Petr
2022-06-09 01:09:50
Zdravim, uz dlouho procitam net a ctu vsechno mozny o Linhai.. Mozna mam stesti????????‍♂️, ale za dva roky provozu jsem vymenil lozisko vika variatoru(50kc) a blbne ukazatel rychlosti(snimac), jinak absolutne bez problemu! A to ji opravdu nesetrim.. Taha drevo, brodi po sedlo, vozi baliky, hnuj, jezdim nesmyslnym terenem a jediny co dostane je benzin a jednou za rok olej do vseho. Startuje na brnk, vyjede vsude, ovladatelnost v pohode. Kvalita zpracovani je snesitela, lak podrapes jak nic, ale vem si okovany boty, prodirej se lesem a podres vsechno????????‍♂️ Za ty penize absolutne v pohode.. Asi kdyz budu kazdy vikend jezdit tripy do vojenskyho prostoru, tak popremyslim na Can-amem, ale das za to 2,5x tolik a ceny dilu ktery stejne znicis, no nevim.. Nevnucuju, neprodam ji, kazdyho volba, ale za mne spokojenost???? Hezky den panove????

Vladimir
2022-10-19 21:47:31
Zdravím chlapy, koupil jsem si linhai 570 a nikde v návodu jsem nepřišel na to(včetně navodu) k čemu je červené tlačítko u displeje. Vypadá to jako kdyby jsi si měl vypnout zadní diferak a nechat jet jen přední.

Díky za odpověď

  reagovat