MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

Redakční test Linhai M550L EPS

Janek
2019-10-27 10:59:43
Je tam toho mnohem více,ale upozorňuji ,že jsem vložil všechny recenze,nevybíral jsem pouze pozitivní.Nevěřím tomu ,že jak tvrdí ostatní prodejci třeba od Journeymana ,kdyby byl Linhai špatný tak jako první se to projevý právě v reakcích od skutečných vlastníků.

saryk
2019-10-27 20:38:42
Linhai 500
Moje první čtyřkolka .splnil se mě muj tajný sen konečně.
Zkušenosti, recenze, popis:

Moje první čtyřkolka tak se zatím se seznamuji ,jede dobře spokojenost.Mám najeto 200km

Koty22
2019-10-27 20:39:21
Linhai 500
Naše první čtyřkolka! Finančně dostupná a na rekreaci a chalupu super volba!

Finančně dostupná čtyřkolka, jednoho ze dvou doporučovaných čínských výrobců Linhai ( 50% podíl této společnosti vlastní japonská společnost Yamaha Motor Corporatio, což má za následek nejen spolehlivé motory). Prozatím naprostá spokojenost, nikde nás nenechala ve štychu...

Petr Huska
2019-10-27 20:46:56
Maká kolem baráku,vozí \"vše\"-dřevo z lesa,matroš na stavbu,hlínu na zahradu,udělal jsem si nakladač,tak s tím i bagruju,v zimě by mohla i sníh uklízet,kdyby tady byl...
Na cestování to není (pro \"velkého\" chlapa,pro dva už vůbec...),nemáš kam dát nohy,ale zase to zabere míň místa,než Trabant. Neumím si představit jet cca 100 km v kuse.a žere jak \"polskej zájezd\"

PahaSTI
2019-10-27 20:48:01
M550 L -bral jsem dlouhou v červený,bez posilovače.Solidní výbava-bástry,naviják 3000lb,ledkový zadní pozičky,komplet blinkry,projektorová světla.
Linhai M550
Mám jí jako funglovku,a chvilku,ještě není ani zaběhlá,ani otevřená...Takže výkon nehodnotím.
Brzdy nic jedovatýho,ale stačí,levá páčka a pravá noha brzdí všechny kola,pravá páčka je mechanická brzda na kardanu.
Elektro fachčí jak má,světla kupodivu pěkně svítí,až mě to překvapilo.
Zpracování pěkné - žádný zázrak, ale neurazí.
Řazení jde celkem ztuha,hlavně L,ale taky se to postupně zlepšuje.

1984Jirka
2019-10-27 20:48:55
Linhai 300
Vodou chlazeny čtyřtaktní jednoválec s obsahem 300ccm, a s pohonem 4x4. CDI omezeno na 7500 ot.

Čtyřkolka ma dostatečný odpych a silu max. rychlost 78 km/h. Pevná zadní náprava drží stabilitu stroje jak na silnici tak i v terenu. Me úpravy v poslední době: zabezpečovací alarm proti krádeži, maznicky na uložení předních ramen. Zadní kufr.

milos123123
2019-10-27 20:49:49
linhai 500 moja prva stvorkolka,namontovane mensie doplnky a uprava zadneho nosica pre kufor.

moja prva kolka dufam ze nesklame,Zatial najzdene 870 km a 57 mth.Motor ok ale v nejakych veciach som sa uz hrabal nic co by ani laik nedokazal urobit sam.

jenik24
2019-10-27 20:51:20
Linhai 500
Levný pracant na tahání dřeva a pomoc okolo domu

Zdravím všechny, dlouho jsem váhal co pořídit, nakonec jsem se rozhodl pro LH. Překvapil mě poměrně slušný výkon, vcelku dobrá výbava, a tichý chod. Nevýhody-vysoká spotřeba, neustále rachtající zadní parkovačka (vždy ji seřídíme a další den to dělá zas) brzdy celkově by mohli být o něco citlivější. Za tu cenu to ale.beru jako přijatelné,, zlo\"

reagovat