MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

Redakční test Linhai M550L EPS

Big-johny
2019-10-27 10:43:58
Úvodní informace o čtyřkolce:
LinhaiM550
Moje první čtyřkolka kterou jsem si po dlouhém rozhodování konečně koupil.
Zkušenosti, recenze, popis:

Čtyřkolku mám první dny a zatím najeto cca 50 km ale za mě zatím super. Motor dobrý kvalita zpracování trochu pokulhává ale za ty prachy není co řešit. Uvidíme co se bude dít dále.

DJ Luky
2019-10-27 10:44:51
Linhai 500

prvni pracovni ctyrkolka a zatim spokojenost

kolku sem koupil fungl novou u nejmenovane firmy na jihu cech mam najeto zatim jen 100km ale sem spokojenej,driv sem mel jen zadokolku a ten rozdil je nepopsatelnej.

25.6.18

Najeto 2000km a naprosta spokojenost pravidelne kontorly,udrzba doma taky ,jezdim teren i silnici a prace uz taky udelala hodne

najeto 3100km a opet musim rict ze masina je porad vporadku pravidelny kontroly a domaci udrzba (mazani kardanu,pravidelny cisteni)

Havran011
2019-10-27 10:46:25

Linhai 500 4x4 EFI, první stroj. jsem zvědav jak bude šlapat. zatím spokojenost.

Zatím naježděno jen pár km vesměs terén. Většinou bude využita kolem domu a na zahradě. Ale myslím že sem tam nějaká vyjížďka bude. Vyzkoušeno vyhrnování sněhu a musím říct mile překvapila . Mám svah okolo domu, a také dlouhou příjezdovou cestu a naprosto v pohodě. Uchvátila mě hlavně vzhledem, který jsem si zamiloval.

stropkov
2019-10-27 10:47:52

Linhai 400 2016,,,druhy majitel,,zatial spokojnost

Dva mesiace mam doma linhai 400 4x4,moja prva stvorkolka,tak celkom postaci,,som druhy majitel,,ma celkovo 1350km,,,za tie peniaze sikovny stroj,,vychytať muchy a musí to ísť,,,uz bol aj problem z hadickou na odvetranie nadrze,nejako ju upchalo,masina zrazu vypla akoby dosiel benzin a uz nenaskocila,,chyba sa odstranila uz veselo jazdí...

miky76
2019-10-27 10:48:53
Linhai400
Navyják, tažné, kufr, prostě fajn stroj. Zatím se seznamujem ale pujde to smile4 Pracant k baráku a snad i na volné chvíle.

Zatím moc zkušeností nemám, teprve se seznamujem ale zatím dobré. Práci u koní zvládá a čas ukáže. Spotřeba zatím neznámá. Trochu hlučná a tvrdá ale to k tomu asi patří.

Linhai400
2019-10-27 10:49:48

Dinli Centhor 800L - nově zakoupena. Snad bude držet smile4))

Moje první kolka... Celkem fajn, akorát horší jízda ve dvou lidech a menší výkon. Jinak držela. Koupena v zimě 2016. Najeto á 5600km.
Dostupnost dílů ok.

kevin1
2019-10-27 10:51:58
Linhai 500

Linhai 500 ATV, bílá, syn.lano, zadní box.

S kolkou jsem spokojen. Mám ji pro zábavu ale od tahá i nějaké to polínko z lesa ???? a i uklidím sníh kolem baráku ( teda když napadne). Za tu cenu bych řekl slušná kolka. Má nějaké \"Muchy\" ale nic co se nedá zvládnout.

viktor006
2019-10-27 10:53:38

1.kolka, mám ji pro práci i zábavu

2. den co byla doma tak se rozpojil konektor od spínačky a nestartovala - konektor jsem přihnul a byla v cajku

cca po 2 letech (tvrdé dřiny) špatné gufero a spálená spojka

reagovat