MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

Redakční test Linhai M550L EPS

DexterD
2019-10-27 10:30:45
Linhai 300
Úvodní informace o čtyřkolce:

Druhá 4kola pro přítelkyni,na vyblbnutí pro tu moji kočku to stačí
Zkušenosti, recenze, popis:

Jako dá se...radši jezdím na sportce..ltz 400 to je moje parketa.do budoucna raptor 700.to by byla jinačí muzika

Longi
2019-10-27 10:31:29

Linhai M550L EFI
za málo peněz možná dost muziky. Čas ukáže jak bude spolehlivá.

Zatím zajíždím,časem se rozepíši. Už od prvního tankování klame ukazatel paliva,prodejce slíbil nápravu při prvním servisu. Taktéž se strácí tlak v brzdach uvidíme jak dopadne první servis.Jinak jsem se strojem spokojen zatím mám najeto jen 300km.

Honza780
2019-10-27 10:32:36
Linhai 400

Nemůžu porovnávat.Je to moje první čtyřkolka. Po první jízdě na okruh (pokus o rekord)sem ztratil šroub co drží chladič.

Zatím najeto 250km.
První garančka bude zajímavá.
Výměna předních blinkrů za halogeny.Oprava plováku ukazatele paliva(prvděpodobně se zasekává).Seštelování ventilů.

Patkolo17
2019-10-27 10:33:26
Linhai500

Jednoduchá, šikovná mašina zatiaľ 600 km ok smile4 Dokupený vozík shark 300. Kolku využívam kolo domu na ryby s vozíkom sem tam sa preveziem do terénu. Zatiaľ spokojnosť

Dobrá priechodnosť, zatiaľ v zime nejazdená, plánujem kúpu radlice na sneh tak uvidíme.
Štartovanie ok, spotreba cca 8 - 10 L
navijak super pomocník,
Štvorkolka von pod plachtou zamknutá.
Najbližšie sa idem pustiť do inštalácia prídavnej led rampy smile10

Juniors
2019-10-27 10:34:52
Linhai M550

Moje volba padla znovu na Linhai z předchozím strojem jsem byl spokojený a nikdy jsem nezůstal nepojízdný.

Moje dojmy ze stroje jsou takové že za ty prachy odpovídá čekal jsem větší výkon a lepší akceleraci ale ještě to poladím a uvidíme.Koupeno z 500 km dnes 1785 km bez poruchy.

Matool
2019-10-27 10:40:34
Linhai 400

Linhai se mi líbil už na fotkách a ani na živo nezklamal.

Motorek jsem měl hodně,ale tohle je moje první čtyrkolka.Na to na co jsem ji chtěl občas projíždka pole,louka.les tak do 10km by mohla stačit a přiznám se nechtěl jsem pustit moc peněz a tak jsem 14dní ležel na netu a hltal recenze a videa a nakonec jsem usoudil, že to tak hrozný nebude a není.Každej na to může mít jinej názor,ale za ty prachy to není špatná kolka vše je celkem rozumě spasované a poskládané nikde nic nevrže jasně do německé preciznosti to má hodně daleko,ale za ty prachy.Co mě překvapilo sváry pověstné čínské sváry pár jsem jich už viděl,ale tady jsou naprosto v pohodě kdybych měl známkovat tak bych horší známku než dvojku nedal asi pondělní kus.Motor licence Yamaha mám rád Yamahu jednu mám v garáži teda žádná raketa není,ale je celkem snaživej a má příjemnej zvuk.Po první garančce 500 km jsem ho musel zkusit páčka na doraz div jsem ji neurval no zástavu srdce jsem neměl rozjelo se to až někam k 80km,ale Linhai mi jasně dával najevo,že tohle mi tolerovat nebude ideál tak kolem 60km to příjemně vrní. Spotřeba 6až8 litrů to jde a v terénu to celkem jde zatím jsem neměl žádný problém.Je mi jasný,že ten kdo má kolku za 300 ohrne nos,ale za ty prachy je to přijatelný a já jsem celkem spokojený. Tak Linhai je prodaný nebyl to špatný stroj pro začátek najel jsem s ním 2200km bez závad,ale těch 352ccm bylo prostě málo.

Martin256
2019-10-27 10:41:34
LinhaiM550

Linhai M 550L EFI 4x4,kúpená v polke júla 2018 ako nová. Najazdených zatiaľ 215km.

Štvorkolka je nova.Výkon zatiaľ postačujúci je v zábehu tak opatrne na ňu.Čas ukáže co dokáže.Zatiaľ jazdím luky a poľne cesty žiadne prudké kopce. Najazdených zatial 215km.

Roman505
2019-10-27 10:42:24
Linhai M550

Čtyřkolka je pohledově podařená, zatím je ještě v záběhu.

Čtyřkolku vlastním krátce, je v záběhu takže na ní musím s rozvahou. Zatím co jsem po ní vyžadoval tak vyjela bez váhání. Čas ukáže.

reagovat