MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

Gladiator X1000 V-Twin EPS- váš názor...?

Jaroslav
2019-04-17 12:37:46
To jsou pouze plané řeči je úplně jedno co si kdo vybere já si vzal cf moto x1000 a že jsem dlouho vybíral a kdybych měl víc peněz nekoupil bych ani TGB ani CF MOTO.A vybral bych výrobce který začal vyrábět dříve než asijské provincie.

Jiří
2019-07-24 05:29:47
Dobrý den budu si kupovat čtyřkolku a nevim jsem dost nerozhodnej nevim jestli tgb 1000 a nebo gladiatora 1000 můžete někdo poradit plusy mínusy děkuji

Janek
2019-07-24 11:51:11
TGB foreversmile16

Tom
2019-08-03 22:18:37
TGB Nebrat! Motor špatný. Já CF 800 ok.U prodejce mě řekli, jestli vidím v prodejně TGB. Opravdu nebylo. Starosti s reklamacema prý byly
neůnosné. Motor vždy uskočí na klice. Odjeto 6 * Rumunsko a 2* Ukrajina.

Jana
2019-08-04 23:07:09
prodejci nikdy nevěř,prodá ti to z čeho má nejvyšší provizi nebo když mu něco leží dlouho skladem.Přítel měl Gladiátora X800 nějak krátce co přišel na trh ,takže už to nějaký pátek bude a pořád problémy s dobíjením ,na záruku pořád něco vyměňováno a po chvíli se to opět opakovalo.Pak to ještě v záruce prodal a koupil Polarise.Je to kus od kusu ,ale takhle když člověk jede na nějaký sraz čtyřkolkářů tak si TGB chválí a na Gladiátory také si nějak nikdo moc nestěžuje.To spíše na diskuzních forech lidé hodně stroje haní ,ale tyto lidi pak na srazech nepotkáte ,takže já si řikám jestli to není pouze nějaká konkurenční hra mezi prodejci.

Jarin
2019-10-05 14:56:39
Hra to není jako každý prodejce chce vydělat peníze s min.náklady a min.starosti s reklamaci a že kam se člověk podívá je značka s nejbližší dostupností dnes objednáš zítra máš doma.Chceš jinou nemáme počkejte si a zaplaťte si víc vyberte si ale dobře pak ať tu lidi nepíší falešné informace prodejce poradí i doporučí produkt a závady s kterými se setká a že jsou lidi nepoučitelní to je už hold riziko.
Pěkný den všem Cfmoto x1000 doporučuji

Jana
2019-10-06 10:05:54
Když přijdete k prodejci ,kde mají Linhaie ,tak vám nic nepohaní protože k Linhaii není alternativa.Když přijdete k Journeymanovi ,tak vám Linhaie pohaní aby jste si jako nezkušený zákazník koupil jejich stroj.Když přijdete do Polarisu ,tak vám zase pohaní Gladiátora že je to čínská srágora a když přijdete do Can-amu tak Vám pohaní všechno.smile14.Takto to prostě funguje bohužel.

Jarin
2019-10-18 20:59:42
Kdo chce X1000 na rovinu říkám neváhejte.Vše co píšou o tom modelu je pravda. Není co dodat

reagovat