MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

Linhai vs. Journeyman

Vado
2018-11-22 08:45:37
No a co ze cf moto ma podobny motor ako suzuki?aj keby bol totozny tak co.Mercedes montuje do svojich modelov motory od renaultu no nevykrikuje to..Otvorime kapotu pod ktorou je renault motor no na vrchnom dekli sa pysi znak mercedesa.

Milan
2018-11-22 11:39:50
Tady se ale vůbec nejedná o to ,co kdo kam montuje.Tady chtěl přispěvovatel tím říci to,že CF Moto nemá svůj vývoj motorů jak navenek prezentuje ,ale okopírovává japonské motory a vydává to za svůj vývoj.

Vlado
2018-11-23 10:45:47
Kazdy vyrobca ma na svoj motor patent.neda sa len tak kopirovat.Mercedes tiez nevravi ze maju novu c-klasse s novym renault motorom????.Ako je natom x800,850?tiez su motory kopirovane?

Zdeněk
2019-01-11 21:50:56
Mam novou X 8 a zatim co se tyče spolehlivosti super,bez problemu ,no a co se týče dilenskeho zpracovani ,tak teda u X8 vyborne,Zatim velka spokojenost,uvidim časem. Činaci se zlepšuji,pokrok je vidět,Rozdil je vuči japonskym ten že material co se tyce HR tvrdosti pouzity je nižšíí tim padem i životnost stroje ,dalši je cenova politika firmy.To same plati i na jine vyrobce z asie,ap TGB ...Jinak v dnešni době sa jebe už všecko smile11

Venca
2019-12-10 20:10:27
Čau lidi mám docela dilema nevím co porad te mám kladní vztah
Je gladiátorovy x450 ale i k linhai 550L chci to na výlety silnici i terénu
Pole louky les nějaké to bláto ale žádný topení v bahně přejíždění skal atd
Prostě rekreační zábavnou kolku pro hobby využití žádné tahání vozíku
Dřeva a podobně ale nevím kterou znich potřebuju aby mě to utahle
I spritelkyni bez problému ale už nevím kterou znich a jinou nemohu
Easy mony

Pavlína26
2019-12-11 13:43:22
Já mám Linhaie a jsem spokojenasmile7smile4
Když si i projedete recenze na jiných webech o čtyřkolkách ,tak většinou nenajdete negativní názor až tedy na pár vyjímek a to byl pro mne rozhodující faktor a nelituji

Jozef
2020-04-19 11:58:51
Zdravím chlapi,nevedel by mi niekto poradit.mam problém so štartovanim.nie stále,ale keď stlacim tlačítko štartovania,nemá silu roztočiť motor.starter je nový.nie je to stále iba v určitých polohách.ja si myslím či to nie je volnobezkou.ma som ju aj von a vypadli mi z nej možno 3-4 kladivka.zhanal som novú ale dosť ma zarazila cena, že na korejca je drahšia jak na japonca.eriesil niekto niečo také?nevedeli by ste poradiť či náhodou nepasuje volnobezka z inej štvorkolky?nevedeli by ste o nejakej lacnejšej alternatívne ako 200 eur.?vopred dakujem

Michal
2020-04-26 18:41:53
Zdravím vás, mám otázku, mám Linhai 300 rv.2008 - po delší trase chcípnu motor, jdu na pivo smile10 a pak čtyřkolka nechce nastartovat, uplyne ale cca 4 hod a zase jde nastartovat :/. koukal jsem na svíčku a nehází jiskru když nastane tento problém pak záhadně zase vrčí :-O. Startér normálně točí a točí ale nic :-/ máte prosím nějakou představu v čem může být problém ?? Moc děkuji za pomoc
Případně rovnou volejte na tel. 721 083 071 budu moc rád za každou radu.

reagovat