MotoChina - Diskuzní fórum

Diskuzní fórum o motorkách, čtyřkolkách propjeno s webem levnemoto.com

reagovat

ATV Hellboy 250 recenze,názory a zkušenosti

Roman19
2014-09-11 09:15:38
Ahoj...uvažuji a nákupu čtyřkolky Hellboy 250 ccm .Máte nějaké zkušenosti s touto čtyřkolkou?Zajímají mě všechny rezence na Hellboye nějaké názory a zkušenosti s tímto strojem.Příští týden se pojedu mrknout k prodejci....tak poreferuji ....

Cyrilll
2014-09-12 14:28:39
já jsem si tuto čtyřkolku zakoupil asi před 3 měsíci.Původně jsem chtěl 4x4 ale zase pak jsem si řekl že to stejně nevyužiju a hlavně sem jí chtěl mít i pro svého 13 letého syna který ve finále na ní jezdí více než já.Proto jsem chtěl také něco lehčího lépe ovladatelného.Co se týče prvního dojmu tak vše dobré je velká masivní rám i tlumiče a vše myslím vzhledem k ceně dobré.Co se týče jízdních vlastností tak zde také mohu jen chválit ...nechci aby to vyznělo jak nějaká placená reklama od prodejcesmile4 ale čtyřkolka drží stopu a je stabilní i při vyšší rychlosti.Dříve jsem měl Harworkery (lyda 203) a to je takový kostitřes...někde vemete výmol a máte co delat aby jste to udržel na silnici....Takže toto u mě také za jedna...Občas taháme dřevo,tak 250kg max a čtyřkolka s touto zátěží nemá problém ale jestli chcete něco na pořadné klády ,tak bych určitě šel do něčeho silnějšího a těžšího...když je mokro a třeba blátivá cesta v lese ve svahu ,tak čtyřkolka již s vozíkem prokluzuje....ale tak s tím jsem počítal...jinam motor dynamicky...akceleruje dobře ...ve dvouch to taky jede...takže ja mohu říct že jsem spokojený....naviják jsem zatím nepoužíval...když vas bude neco zajimat tak se klidne ptejte.... s8-) icon s8-)

Roman19
2014-09-12 23:56:15
a jakou jezdíš tak spotřebu...vím že se to težko měří u užitkáče ,ale přece jen....

Cyrilll
2014-09-13 10:05:57
já jsem to teda ještě nějak ani neměřil...ale myslím ,že to jezdí tak mezi 4-5 litry na 100km a to tomu dáváme někdy i pořádnej kouř v terénu....Kamoš má pětikolo a stím se pod 10 litru nedostane.... s:( icon s:( ale zase mě vytáhne když zapadnu v řecesmile4

faheem
2014-09-20 15:15:00
d Cyrilll » pát 12. zář 2014 13:28:39

já jsem si tuto čtyřkolku zakoupil asi před 3 měsíci.Původně jsem chtěl 4x4 ale zase pak jsem si řekl že to stejně nevyužiju a hlavně sem jí chtěl mít i pro svého 13 letého syna který ve finále na ní jezdí více než já.Proto jsem chtěl také něco lehčího lépe ovladatelného.Co se týče prvního dojmu tak vše dobré je velká masivní rám i tlumiče a vše myslím vzhledem k ceně dobré.Co se týče jízdních vlastností tak zde také mohu jen chválit ...nechci aby to vyznělo jak nějaká placená reklama od prodejcesmile4 ale čtyřkolka drží stopu a je stabilní i při vyšší rychlosti.Dříve jsem měl Harworkery (lyda 203) a to je takový kostitřes...někde vemete výmol a máte co delat aby jste to udržel na silnici....Takže toto u mě také za jedna...Občas taháme dřevo,tak 250kg max a čtyřkolka s touto zátěží nemá problém ale jestli chcete něco na pořadné klády ,tak bych určitě šel do něčeho silnějšího a těžšího...když je mokro a třeba blátivá cesta v lese ve svahu ,tak čtyřkolka již s vozíkem prokluzuje....ale tak s tím jsem počítal...jinam motor dynamicky...akceleruje dobře ...ve dvouch to taky jede...takže ja mohu říct že jsem spokojený....naviják jsem zatím nepoužíval...když vas bude neco zajimat tak se klidne ptejte.... s8-) icon s8-)
Cyrilll

atv-boy
2014-11-03 04:12:59
tak jak vam to jezdí kluci....

Primitiv
2015-03-22 05:33:40
Tady nové video čtyřkolky HellBoy 250 CVT

profiik
2015-04-16 23:43:05
To Cyrill:

Chci se zepat, když budu mít naloženou káru, a budu chtát vyjet strmější kopec, je ta 4kolka dostatečně silná aby to utáhla? (samozřejmě při ideálním povrchu) Nebo co ve sněhu atd... je to problem?

Děkuji za odpověd

  reagovat